Servis počítačů

oprava počítačů
Poskytujeme komplexní servisní služby pro Vaši výpočetní techniku a softwarové vybavení. Proč se trápit s počítačem? Přijedeme k Vám do Vaší továrny, firmy nebo domácnosti v nejkratší možné době, v čase, který Vám bude vyhovovat. Pracovní doba je pondělí až pátek mezi 8.00 a 20.00hod., takže zásah je možný v průběhu celého dne.

Provádíme detekce závad, opravy, odvirování, zapojení celé sestavy a periferií, vyčištění a reparování, zabezpečení systému, zaškolení a poradenství, pomoc při správném výběru nových komponentů a počítačů.

Neméně důležitou oblastí je záloha dat, správné připojení k internetu, bezdrátové připojení WiFi, vytvoření emailové schránky, optimalizace vlastního PC, kontrola stavu antivirového programu, aktualizace systému a kontrola registrů. Další nabízenou službou naší firmy je záchrana dat, obnovení činnosti systému, nebo samotná reinstalace. Zásahy se provádějí pouze na platformě Microsoft Windows a to jak u jednotlivých počítačů tak i malých sítí.

FajnPC nabízí také grafické služby, např.: návrh vizitek, razítek, letáků, založení domény, tvorba internetových stránek, jejich instalace a umístnění na webový server.

Těšíme se na naši spolupráci.
© Copyright 2022 FajnPC s.r.o.