Kamerové systémy Obseron, IndigoVision, Nuuo, Seenergy

Obseron Finský kamerový systém s velice moderním a intuitivním designem. Žádné náročné přepínání mezi živým zobrazením a záznamem. Pouhým zásahem myší, posuvem horní časové osy, se dostanete do záznamu u všech aktuálně zobrazených kamer. Můžete také přejít do záznamu pouze u jedné nebo více zvolených kamer a u ostatních dál sledovat aktuální obraz. Vhodné pro firemní klientelu a větší SVJ. Více se dozvíte zde:
IndigoVision Vlajková loď mezi kamerovými systémy. Jednoduchý užíváním, leč velice sofistikovaný a propracovaný systém. Doporučujeme spíše pro náročnější zákazníky, kteří vyžadují důkladnější správu a nastavení systému, analýzy obrazu, on-line alarmů, vysoce zabezpečených streamů videa a pro městské kamerové systémy. Více se dozvíte zde:
NUUO Stabilní a spolehlivá záznamová zařízení oblíbená díky jednoduché instalaci a správě. Přestože se jedná o pokročilý záznamový kamerový systém, uživatelské rozhraní je zpracováno intuitivně a jeho ovládání nevyžaduje žádné náročnější znalosti IT. Více se dozvíte zde:
seenergy Síťové digitální videorekordéry pro 4-16 IP kamer nebo 8-32 Full HD IP kamer. Spolehlivé řešení pro menší provozovny, bytová družstva a domácnosti. České menu a jednoduché ovládání pomocí webového prohlížeče umožní okamžitou práci bez většího školení. Více se dozvíte zde:
© Copyright 2022 FajnPC s.r.o.