Elektronický požární systém LST, Lites, Unipos

LST Nejvyšší kvalita spolu s inovativními nápady jsou základem rodinného podnikání, jehož historie dosahuje více než 90 let. Dnes je rakouský výrobce Labor Strauss Sicherungsanlagenbau přední světový producent profesionálních systémů detekce požáru a detekce vloupání.
Lites Jediný český výrobce elektrické požární signalizace v České republice, který navázal na historii její výroby od počátku 70. let 20. století. Nové produkty vyvíjí a testuje ve vlastním vývojovém oddělení, vybaveném veškerým potřebným technologickým zázemím. Společnost disponuje takovými výrobními středisky a prostředky, které umožňují kompletní výrobu od jednotlivých dílů až po finální kompletaci všech produktů.
Unipos Velká odpovědnost vyžaduje vytrvalé úsilí, které pohání náš pokrok v jediném správném směru. Unipos je synonymem vysokého profesionalismu, účelnosti, flexibility a neustálého úsilí o renovaci. Společnost již od roku 1995 navrhuje a vyrábí kvalitní požární zabezpečovací systémy pro ochranu osob a majetku.
© Copyright 2022 FajnPC s.r.o.