Systémy domovních telefonů Urmet

Společnost založená již v roce 1937 v Itálii dodneška zaujímá vedoucí postavení mezi světovými výrobci přístupových systémů včetně domovních telefonů, věnuje trvalou pozornost vývoji nových technologií na vysoké technické úrovni a kvalitě výroby. Všechny systémy jsou plně digitální a jsou rozděleny dle použité technologie, rozsahu aplikace a potřeb zákazníka na řadu 2VOICE (1083) a IPERVOICE (1039) (viz obrázek níže).
2VOICE 1083IPERVOICE 1039
Urmet 2VOICE Urmet IPERVOICE
Urmet 2VOICE
2VOICE je nový dvouvodičový unipolární systém, nabízející uživatelům komfort a mnoho nadstandardních funkcí. Je navržen s ohledem na snadnou instalaci a požadavky trhu, které přetváří v inovaci. Díky své flexibilitě je ideální pro instalace v rodinných a bytových domech, komplexech i rezidenčních čtvrtích.
2VOICE systém
Inteligentní a jednoduchý Urmet Sinthesi S2
Pouze 2 vodiče ve všech částech systému, a opravdu ne více, od vstupního panelu až k bytové stanici umožní jednoduchým způsobem realizovat renovace původních systémů při zachování stávajících kabelových rozvodů. Připojit lze až 4096 možných uživatelů, a to velice rychle, pomocí nastavení několika DIP přepínačů. Uživatelsky programovatelný interkom dává možnost připojení až dvou přídavných externích kamer bez nutnosti dokupování dalších zařízení. Vše v nových moderních designech Signo, Miro, Mikra, Sinthesi, Sinthesi steel, Exigo, Modo, Aiko a Folio. To je pouze část výhod systému, který vždy přináší „něco navíc“.
Urmet Sinthesi steel
Systém 2VOICE je navržen pro instalaci certifikovaných montážních firem. To vše pro nejlepší kvalitu a spolehlivost řešení a maximální spokojenost a užitnou hodnotu zákazníka. Je navržen a vyroben výhradně v Itálii a byl vyvinut dle přísných norem a postupů garantovaných firmou Urmet. Pečlivá kontrola kvality a testování zaručují maximální spolehlivost a robustnost systému. S 2VOICE si můžete být perfektním výsledkem jistí!
Urmet Sinthesi steel
Urmet Miro
Vlastnosti systému
Pouze:
- 2 vodiče v celém systému
Až:
- 128 uživatelů na stoupačku
- 4 společné hlavní vchody
- 2 podružné panely pro stoupačku
- 32 stoupaček
- 4096 možných uživatelů
- 4 paralelní audio/video telefony
- 5 přídavných kamer pro každý vchod
- 2 nezávislé vstupy ovládané jedním panelem
Maximálně:
- 600m mezi panelem a bytovou stanicí
- 200m mezi zdrojem a panelem
- 1600m rozsah vnější sběrnice
- 800m rozsah vnitřní sběrnice (stoupačky)
(zdroj: Urmet) Stáhnout video.
Urmet IPERVOICE
IPERVOICE je systém, který již k veškeré komunikaci používá UTP kabel a IP protokol. To umožňuje využívat současně více audio a video přenosů, tzn., že jeden uživatel není omezen druhým, přičemž každá komunikace je oddělená a privátní. Systém umožňuje neomezený počet objektů, stoupaček, účastníků a současně probíhajících hovorů.
IPERVOICE systém
Inteligentní a jednoduchý Urmet elekta
IPERVOICE systém domovních telefonů poskytuje navíc možnost bez jakéhokoliv omezování základních funkcí i vzájemné telefonické komunikace mezi jednotlivými uživateli. To vše při zachování maximální funkčnosti a spolehlivosti instalace. Kontrola vstupu, služby videa a zabezpečení bytu jsou integrovány přímo v základním systému, bez nutnosti instalace dalších vodičů, distributorů a podpůrných zařízení. Pro kabeláž do interiérů lze použít standardní UTP kabel (CAT5), pro venkovní prostředí lze instalovat speciální UTP kabel z produkce firmy Urmet.
Urmet IPERVOICE system
Nový multimediální panel samozřejmě ovládá vchodové dveře, zobrazí informace pro příchozího návštěvníka ve formě mapy s vyznačenou cestou v objektu, příp. se zpustí hlasová zpráva. Do bytové jednotky se instaluje 4“ handsfree monitor, nebo 7“ s dotykovou obrazovkou. Nastavení lze jednoduše udělat chytrým telefonem nebo pomocí počítače, ze kterých lze následně kdykoliv sledovat aktuální stav a veškeré funkce systému. Případné závady je možné odesílat správci nebo přímo servisnímu technikovi.
Urmet elekta design
Urmet monitor
7" dotykový multifunkční monitor
Vlastnosti systému
Neomezený počet:
- objektů
- stoupaček
- ústředen
- účastníků
- probíhajících hovorů
Maximálně pro jednotlivé objekty:
- 600m pro jednu stoupačku
- 1080 uživatelů
- 16 audio/video zařízení v jednom bytě
 
Urmet ipervoice schéma
(zdroj: Urmet) Stáhnout video.
Urmet Call 2 U aplikace

Společnost Urmet připravila aplikaci, díky které lze přesměrovat volání návštěvníka u Vašeho vchodu na Váš mobilní telefon. Díky tomu můžete vzdáleně ovládat funkce systému domovního telefonu, jakoby jste byli doma přímo u účastnického aparátu. Tím dokážete odemknout vchod pro vstup pošťáka, kurýra apod. Pro tuto službu lze zaregistrovat až 4 chytré telefony nebo tablety pro jednu bytovou jednotku a to vše bez jakéhokoliv přidaného zařízení. Pro názornou ukázku si můžete pustit následující video. →

Urmet call2u
(zdroj: Urmet) Stáhnout video.
certifikát
© Copyright 2024 FajnPC s.r.o.