IndigoVision Control Center

Control Center je software pro vysoce zabezpečený a spolehlivý provoz důležitých instalací jako jsou např. městské kamerové systémy, jaderné elektrárny, letiště atd.
IndigoVision Control Center
Control CenterControl Center
Plně integrované uživatelské rozhraní Control Center pro správu videa, řízení přístupu a alarmů. Neuvěřitelně snadná instalace a intuitivní ovládání. Neomezená licence umožňuje použití neomezeného počtu instalovaných serverů a klientů.
Průmyslové serverové řešeníPrůmyslové serverové řešení
Průmyslové řešení serveru na bázi os linux s možností redundanci napájení a ethernet připojení, a automatického převzetí nahrávání sekundárním záložním serverem při výpadku primárního zaručuje maximální stabilitu systému i při maximálním zatížení. Instalace lze provádět i na klasické pc a servery s OS Windows XP,7,8 a Server.
Efektivní zpracování alarmůEfektivní zpracování alarmů
Umožňuje rychle a inteligentně reagovat na mimořádné události, spravovat událostí z analýz, řídit přístupy, poplachy a mnoho dalších zdrojů událostí v rámci plně integrovaného a automatizovaného systému.
Dohled na cestáchDohled na cestách
IndigoVision Mobile Center ™ rozšiřuje možnosti systému o vzdálený dohled mimo kontrolní místnosti. Bezpečnostní pracovníci mohou sledovat svůj systém na dálku z libovolného místa pomocí mobilního telefonu nebo tabletu s OS Windows, Android nebo iOS.
Video analýzy v IndigoVision
detekce pohybudetekce pohybu přelidněnostpřelidněnost
slouží ke zjištění neoprávněného vstupu, pohybu nebo jiné změny v obraze. Lze nastavit specifické oblasti zájmu, směr pohybu, velikost objektu a citlivost. To vše z živého zobrazení nebo záznamu. Tato funkce je nezbytná při hledání pohybu v klidné oblasti v průběhu dlouhého období zaznamenaného videa. Možnost "bez pohybu" zase umožňuje sledovat věci, které by měly být pohyblivé a varovat při zastavení pohybu, např. eskalátory. se využívá pro detekci nahromadění objektů v zájmových oblastech např. v metru, veřejných prostorách, vstupů dálnic do města atd. To může pomoct k včasnému zahájení určených kroků a zabránit tak dalšímu zhoršování situace nebo také poskytnout statistické údaje pro účely plánování a marketingu obchodních domů atd.
zanechání objektuzanechání objektu virtuální hranicevirtuální hranice
používá se pro generování alarmu v případě, že objekt byl ponechán v rušné scéně (například kufr na letišti nebo nádraží). Tato funkce je klíčovým prvkem pro včasné řešení nebezpečných situací. Může být také použita k detekci nedovoleného parkování, také k hledání záznamů událostí, jako jsou porušení parkování a blokované dálnice. s její pomocí lze nastavit hraniční linie podél železničních tratí, krajnice dálnic nebo stavebních obvodů. Systém rozlišuje nastavený směr protnutí lajny. Může být také umístěn na vstupu do budovy nebo parkovišti pro počítání vstupu lidí nebo vozidel. V jednom okně kamery mohou být umístěné až dvě virtuální linie.
detekce krádežedetekce krádeže počítání průchodůpočítání průchodů
statických objektů lze v tomto režimu použít pro hlídání předmětu v obraze za současného ignorování pohybujících se objektů v popředí, např. cenný předmět v muzeu, zboží ve skladu atd. Tímto způsobem je možné rychle zjistit, kdy byla určitá položka přesunuta nebo odstraněna. je k dispozici pro detekci počtu osob nebo vozidel pohybujících se v neoprávněném směru, např. jízdě vozidla ve špatném směru nebo osoby pohybující se špatnou cestu přes letištní kontrolu. Analýza může pomoct optimalizovat pohyb davu na veřejných místech, jakým je metro nebo vlakové nádraží.
znehodnocený obrazznehodnocený obraz filtr aktivityfiltr aktivity
může být použit k detekci, kdy je objektiv kamery zakryt, rozostřen nebo postříkán spreji a pod. je výbornou funkcí pro dynamické nastavení datových přenosů z kamery. Počet přenesených stránek za vteřinu a samotný datový tok z dané kamery klesá při nulovém pohybu na minimum (1fps a cca 22kbps). To výrazně snižuje nároky na přenosovou soustavu (hlavně u WiFi), kdy při větších počtech kamer (>50 kamer) lze výrazně snížit finanční náklady. Při opětovném pohybu se snímková frekvence obnoví na původní hodnotu v průběhu pouhých 10ms.
Systém společnosti IndigoVision doporučuje instalovat kamery vlastní výroby IndigoVision z důvodu zachování vysokého stupně zabezpečení a maximální kompatibility. Kamery IndigoVision neumožňují prohlížet obrázky z kamer přes webové rozhraní, ale výlučně s pomocí programu uzavřeného systému ControlCenter. Pokud by ale přesto bylo potřebné připojit do systému kamery jiných výrobců, umožňuje to přímo v rámci kompatibility sdružení ONVIF nebo pomocí programové součásti Camera Gateway™. Vlastní výroba IndigoVision dále zahrnuje enkodéry, dekodéry pro 1-10 kamer/ monitorů, vstupně-výstupní alarmové panely, klávesnice, integrační a vývojové kyty pro připojení k dalším bezpečnostním zařízením jako jsou EZS, pokladní systémy atd., pro přenos obrazu, alarmů a dalších události a informací. Každá kamera obsahuje procesory dva, jeden pro zpracování obrazu a druhý pro analýzu obrazu přímo z obrazového snímače a zpracování dat směrem k serveru nebo klientu. To umožňuje zpracování alarmu již přímo v kameře a možnost okamžité reakce na ní. Na každé kameře nebo enkodéru je umístěn minimálně jeden výstupní a dva vstupní binární kontakty pro další Vaše využití. U některých modelů je možnost připojení jednoho audio vstupu a výstupu, takže můžete být neustále v hlasové komunikaci s osobou v prostoru dané kamery. Systém IndigoVision nevyužívá centralizovaného připojení typu: kamera→server→klient, kdy kterákoliv ze dvou propojovacích tras úplně vyřadí činnost bezpečnostní obsluhy. U systému IndigoVision je to připojení typu: kamera→server, kamera→klient, kamera→druhý klient atd. Redundancí datových tras dosáhnete 100% spolehlivosti. Kamera IndigoVision umožňuje vysílat až 24 samostatných videostreamů, takže využitím různých datových tras se Vám nemůže stát, že vyřazením jedné trasy přijdete o spojení s kamerou. Spolu s redundancí napájení dosáhnete maximální robustnosti systému. Pro další informace nás prosím kontaktuje zde.
Indigovision zařízení
certifikát
© Copyright 2022 FajnPC s.r.o.